Taş ev

Yazar Ali Halim Neyzi tarafından 1986 yılında Korkuteli taşından inşa ettirilen Taş ev, yüksek tavanı ve kalın duvarları ile Antalya yazının sıcak günlerinde konuklarını her daim serin tutuyor. Oldukça geniş bir de verandası bulunan taş evin içerisinde ve dışında; dinlenip hoşça vakit geçirebilmek için gerekli bir çok eşya mevcut.

Taş evde; 2 yatak odası, bir oturma odası, içinde bulaşık makinesi de olan bir açık mutfak ve bir banyo bulunuyor. Her bir yatak odasında çift kişilik yatak ve klima, oturma odasında ise tek kişilik 2 adet yatak mevcut. 2 ailenin konaklaması için uygun olan Taş evde (6 kişi), klima, sıcak su, buzdolabı, elektrikli ocak ve gerekli tüm mutfak araçlarını bulabilirsiniz.

Mavi Ev

Bahçemizdeki geniş yeşil alana bakan Mavi ev, hemen yanıbaşındaki devasa begomvil tarafından zaman zaman yutuluyor.

Mavi evde, 1 yatak odası, açık mutfak, salon ve banyo bulunuyor. Ayrıca geniş de bir verandası var. Yatak odasında 1 çift kişilik, oturma odasında ise 2 tek kişilik yatak mevcut. Klima (yatak odasında), sıcak su, buzdolabı, elektrikli ocak ve yemek pişirmek için gerekli tüm mutfak araçlarını evde bulabilirsiniz.

Yeşil Ev

Bahçemizin giriş tarafındaki narenciye ağaçlarına bakan Yeşil ev, aynı zamanda en sakin ve çevreden yalıtılmış 2 evimizden biri.

Yeşil evde, 1 yatak odası, açık mutfak, salon ve banyo bulunuyor. Ayrıca geniş de bir verandası var. Yatak odasında 1 çift kişilik, oturma odasında ise 2 tek kişilik yatak mevcut. Klima (yatak odasında), sıcak su, buzdolabı, elektrikli ocak ve yemek pişirmek için gerekli tüm mutfak araçlarını evde bulabilirsiniz.

Beyaz Ev 1-2-3

Tamamı ahşap olan Beyaz evlerimizden bahçemizde toplamda 3 tane var.  Özellikle emekleyen veya yeni yürüyen küçük çocuklar için ahşap zeminli bu evler daha uygun. Geniş birer verandaları da olan Beyaz evlerin birinde tekerlekli iskemle girişi var.  

Beyaz ev 1’de, 1 yatak odası, açık mutfak, salon ve banyo bulunuyor. Ayrıca geniş de bir verandası var. Yatak odasında 1 çift kişilik, oturma odasında ise 2 tek kişilik yatak mevcut. Klima (yatak odasında), sıcak su, buzdolabı, elektrikli ocak ve yemek pişirmek için gerekli tüm mutfak araçlarını evde bulabilirsiniz.